Život hudbě hudba životu

Novinky

OTEVÍRÁME LITERÁRNĚ-DRAMATICKÝ OBOR – OD ÚNORA 2024

29. 6. 2023

ZUŠ Cerhenice provádí nábor do nově otevřeného literárně-dramatického oboru. Zájemci, vyplňte přihlášku v sekci Dokumenty. Obor je, vzhledem k náročnosti, otevřen pouze pro žáky od třetích tříd základní školy. V literárně – dramatickém oboru se žáci učí hrát divadlo, správně mluvit, trénují paměť, učí se jevištnímu pohybu a ovládání mimiky.

Číst více

Zápisy do všech oborů.

12. 6. 2023

Vážení zájemci o studium, na naší škole probíhají zápisy do všech vyučovaných oborů. V případě zájmu vyplňte přihlášku na webových stránkách školy či volejte na telefonní číslo 603 778 479. Těšíme se na nové žáky!

Číst více

Proč by rodiče měli zvážit zapsání dítěte do základní umělecké školy?

2. 4. 2023

Každý rodič touží po tom, aby jeho dítě mělo co nejlepší vzdělání a získalo co nejvíce zkušeností pro úspěšný život. Jednou z možností, jak toho dosáhnout, je zapsání dítěte do základní umělecké školy. Tato škola nabízí nejen kvalitní vzdělání v oblasti umění, ale také rozvíjí kreativitu, sebevědomí a komunikační schopnosti dítěte. V tomto článku se…

Číst více

Základní umělecká škola otevřena!

První ročník Základní umělecké školy Cerhenice byl slavnostně zahájen. Školu bude navštěvovat hned 60 dětí, hlavně z Cerhenic. „Jsem rád, že se to povedlo. Díky všem, kteří se o to zasloužili,“ shrnul starosta Marek Semerád.

Číst více